Popis suradnika baze

MBS Ime Prezime Naziv Autor Grad
10839IvanMarkulinStambena zgrada Ilica 158Duplančić BorisZagreb, Ilica
10893DavidVolarevićStambeno poslovne zgrade, Sukoišan, SplitPelivan Lea, Pleić Toma, Studio UPSplit, Hrvatske momarice
10909MajaBenkovićStambena zgradaAlbini Alfred, AlbiniZadar, Dalmatinskog sabora
10943InoslavHustićStambeni toranj LjubljanicaJelinek Slavko, AGI-46Zagreb, Ozaljska ulica
10948IvanJakovićStambeni superblok SigetCatinelli Miroslav, IndustrogradnjaZagreb, Ulica Siget
10949LukaJecićStambeno poslovna zgrada IGHVulin AnteZagreb, Milana Sachsa
10958DoroteaKorejzlStambena zgradaKincl BrankoZagreb, Petrova ulica
10960TinKovačStambena zgrada u naselju SenjakJuračić Dražen, Arhitektonski fakultet, Zavod za arhitekturuOsijek, Sjenjak
10966IvanLončarK 2-1 RudešJošić Mladen, Arhitektonski fakultet, Zavod za arhitekturuZagreb, Jablanska Ulica
10971PetraAlićStambena zgrada u Vukovarskoj 238Geršić IvoZagreb, Vukovarska
10983KlaraPerakStambena zgrada Špansko-OraniceKnifić Schaps Helena, Arh projektZagreb, Ulica Francesca Tenchinija
10989KristianPrimoracStanga social housingPaver Njirić Helena, hpnj+Rovinj, Ivana Gundulića
10990BorisRadakovićZagreb, Špansko - S4Rako Goran, Jakšić NatašaZagreb, Francesca Tenchinija
10993MateaHakenbergKineski zid (vojna zgrada) A1Gotovac Frano, Frano GotovacSplit, Rendićeva ulica
10995AnaRašanStambena zgrada 2P i 4PGabrić Dario, Franić Tin SvenRijeka, Ulica Bartola Kašića
11004MiaSpicijarićStambenoj zgrada POS-a u ČakovcuBrebrić Koraljka, Buvinić Mirko, Furlan Zimmermann Maja, Galić Ivan, Glušica SinišaČakovec, Ulica Stjepana Radića
11007DoraŠantekPOS CresErgić Ivana, Ilić Vanja, Milutin Vesna, CapsulaCres, Put Brajdi
11019MartinaUngerZvonimir centarJukić Stanić, Jukić StanićZagreb, Ljudevita Posavskog
11031IvanArarVukovarska 236Žerjavić Milan, ŽerjavićZagreb, Grada Vukovara
11038MatijaBlaškovićDrveni NeboderIbler DragoZagreb, Iblerov trg
11039BernardaBlažekovićstambena zgradaŠegvić NevenZagreb, Vukovarska
11041MilaBorasStambena zgradaRašica Božidar, Arhitektonski projektni biro RašicaZagreb, Veselka Tenžere
11045ValentinaCafukStambeni blokovi Aero BorongajOdak Tomislav, Tomislav OdakZagreb, Areodrom Borongaj
11046TajanaČabrajaZgrada u Vidovićevom parkuPerković LovroSplit, Ivana Gundulića
11050JuricaČulostambeni blok 3, ZadarVitić Ivan, Arhitektonski biro VitićZadar, Ulica biskupa Jurja Divni
11060NikoGrbčićStambeni tornjeviKnežević GrozdanZagreb, Čazmanska
11064LarisaHajdarovacStambena zgradaRadić IvoSplit, Kaštelanska
11065SilvijaHruškarRakete, stambeni tornjevi s garažamaŠerbetić Berisalv, Richter Vjenceslav, Centar 51Zagreb, Zeleni trg
11067LeonHusnjakStambeni toranj u SopotuStella Miroslav, G. P. TEMPOZagreb, Turinina ulica
11074DunjaKanižajStambena zgrada na JarunuOdak Tomislav, Projekting ZagrebZagreb, Josipa Prikrila
11080TamaraKožarStambneno-poslovna zgradaPavlinić Miroslav, Projektni biro ArhitektValpovo, Trg kralja Tomislava
11081MatijaKraljićStambeni Blok 22Bašić NikolaZadar, Put Pudarice
11081MatijaKraljićStambeni Blok 9, Bili Brig Bašić NikolaZadar, Vukovarska ulica
11086DoroteaMalnarStambeni objekt K2-4Galijašević TeufikZagreb, Jablanska
11087NikaMaločaPliva, stambeno-poslovna zgradaKasanić Krešimir, Crnković IvanZagreb, Ilica
11095LeaMiokovićStambeno-poslovna zgrada u ulici A. HeinzaFabijanić Nenad, Arhitektonski studio FabijanićZagreb, Heinzova ulica
11098DomagojMlinarićStambeni objekt K1 - 3a Borovje (Stanovi za znanstvene novake Borovje)Kincl Branko, Arhitektonski fakultet, Zavod za arhitekturuZagreb, Grada Chicaga
11100DijanaModrićStambeno-poslovni blok na Horvaćanskoj cestiPedišić Vedran, TehnikaZagreb, Horvaćanska cesta
11101KatarinaMustaćTurska kula (Stambeno poslovni kompleks za stradalnike Domovinskog rata)Kuzmanić Ante, Arhitektonski biro Ante KuzmanićSplit, Ulica Grada Antofagaste
11104IvonaOkovićVicko MileniumKezić Neno, Roje Nora, ArchipolisSplit, Trg HBZ-a
11105BartolOremovićStambena zgrada BRako GoranRijeka, Bože Starca Jurićeva
11106IngaPanzaPOS Krapinske TopliceLetilović Iva, Vlahović MoranaKrapinske Toplice, Zagreba?ka
11107TianaPaulićPOS SamoborLetilović Iva, Vlahović MoranaSamobor, Mala Jazbina
11109Anamarija PavlovićPOS Ivanić GradKincl Luka, Ninić Nikša, KinclIvanić Grad, Vukovarska
11113MihovilPosinkovićPOS Bale - Objekt 1Krebel- Kostrenčić Aleksandra, Kostrenčić Alan, Kostrenčić i Krebel - arhitektiBale, Sant Elia
11114FilipPračićVišestambena zgrada POS-a u ĐakovuLoher Robert Johnathan, Mišković Petar, Rajčić BranimirĐakovo, kralja Petra Krešimira IV
11115AdriannaPrekpalajPOS KrapinaVranić Dubravka, Mravinac VesnaKrapina,
11116KristinaProsinečkiStambena zgrada za društveno poticanu stanogradnjuPenezić i Rogina arhitektiKriževci, Josipa Buturca
11121ValentinaRadeStambeno-poslovna građevina A4 SmiljevacPedišić Igor, AB FORUMZadar, Petra Skoka
11123ViliRakitaBlok 8, Jug D6 / D7Galijašević TeufikSlavonski Brod, Naselje Andrije Hebranga
11125RudolfRaspudićB1-POSGabrić Dario, GD-ARHZadar, Petra Skoka
11128DoraSagrakStambena zgrada LabinGabrić Dario, GD-ARHLabin, Prilaz Vetva
11131BojanSočoStambena zgrada Folnegovićevo naseljeBartolić Ivo, Arhitektonski projektni biro BartolićZagreb, Otona Župančića
11133LukaSagoPOS DaruvarČurković Tomislav, Zidarić Zoran, Dva arhitektaDaruvar, Ulica Tomaša Garika Masaryka
11138IvonaŠimunovićVišestambena građevina Špansko S3Filep Sanja, Arhitektonski fakultet, Zavod za arhitekturuZagreb, Francesca Tenchinija
11139TijanaŠkrivanekMegastruktura AFranić Igor, Galijašević Teufik, Jošić Mladen, Rako GoranSesvete, Novi Jelkovec
11141MarijaTomljenovićPOS SesveteLetilović Iva, Vlahović Morana, Letilović VlahovićZagreb, Ulica Ive Para
11143LukaUchytilStambeno-poslovni centarFranić Igor, Studio za arhitekturuZagreb, Zagrebačka avenija
11148SvenFoelding VujaklijaStambena zgrada Petrova ulica 2aKrstulović Boris, Projektni biro UdarnikZagreb, Petrova ulica
11152NikaŽagarstambeno-poslovna zgrada Nova cestaFranić Igor, Studio za arhitekturuZagreb, Nova cesta
11155BrunaAlfierStambeni tornjeviJelinek Slavko, AGI-46Zagreb, Huga Ehrlicha
11158EmaBabićVišestambena zgrada u Ulici grada Vukovara 35/35aGalić DragoZagreb, Ulica grada Vukovara
11159MatijaBabićStambena zgrada u Ulici grada Vukovara 43 (ugao s Miramarskom)Galić DragoZagreb, Vukovarska ulica
11160Antonija BalićČetverokatna stambena zgrada ZadarBartolić Ivo, Arhitektonski projektni biro BartolićZadar , Mihovila Pavlinovi
11163Marin BenčićStambena zgrada u ZagrebuRašica Božidar, TehnikaZagreb, Vukovarska ulica
11172FilipČikovićLaginjinaVitić Ivan, projktni biro VitićZagreb, Laginjina
11173EmaDunkićVišestambene zgrade KooperativOstrogović KazimirZagreb, Miramarska ulica
11176PetraFerenčićStambeni tornjevi SigetSchwerer Lujo, Matić TerezaZagreb, Siget
11178VeronikaGalovićStambeni blok u Vukovarskoj - 'Mornarska'Stanko Fabris, Arhitektonski projektni biro (APB)Zagreb, Grada Vukovara
11179LucijaGašpariZorkovačkaJelinek Slavko, Raos Branko, AGI-46Zagreb, Zorkovačka
11181DoraGojkovićYU-61Budimirov BogdanZagreb, Trumbićeva ulica
11183LucijaGrofelnikStambeni neboderi GripeKovačić Dinko, Biro Dinko KovačićSplit, Stepinčeva
11185DominikHalajkoTTS 4411 Stambena zgrada u SplituBartolić Ivo, Arhitektonski projektni biro BartolićSplit, A. G. Matoša, Prilaz V.Nazora
11187Petar HeđiStambeni toranj tip JelinekJelinek Slavko, AGI-46Zagreb, Lojenov prilaz/Vu?eti?ev prilaz
11188IvanaHercegBan centarAndrijević Svebor, Barić Otto, Dombi Senka, Drugi uredZagreb, Augusta Cesarca
11190IvanaItkovićNiski objekt GRadić IvoSplit, Ulica Borisa Papandopula (Ulica Henrika Znidaršića)
11191VinkaIvičićVeslačka neboderiJelinek Slavko, Linardić IvoZagreb, Veslačka ulica
11194Karla Jelić BaltaMamutica / Blok 6a / stambeno naselje TravnoMirković Đuro, Projektni biro IndustrogradnjaZagreb, Božidara Magovca
11201BarbaraKaličanecStambena zgrada u Vodovodnoj uliciTajder RadovanZagreb, Vodovodna
11204DunjaKneževićStambena arhitektura Dugava - S 3.1.Odak TomislavZagreb, Vijenac Frane Gotovca
11205NikolinaKokorStambeno-poslovne zgrade u Ulici braće OreškiKincl Branko, KinclZagreb, Ulica Republike Austrije
11207AntoniaKovačTrgovačko poslovno stambeni centarVulin Ante, Vulin Vlasta, Arhitektonski fakultet, Zavod za arhitekturu (idejni), Plan Šibenik (izvedbeni)Šibenik, Ulica Ante Šupuka
11211KarloKraljevićStambena zgrada u MarkovićevojKincl BrankoZagreb, Ulica fra Filipa Grabovca
11212MarinaKrižekŠubičevac - zona BVulin Ante, Vulin Vlasta, PlanŠibenik, Ulica I. bana Mažuranića
11213DamirKroflinStambeni objekt K2-2Jošić Mladen, Arhitektonski fakultet, Zavod za arhitekturuZagreb, Jablanska
11215DominikLovrečićStambeni objekt K2-3Galijašević TeufikZagreb, Jablanska
11217Lucia MajicaStambena zgrada 6,7Rašica Božidar, Arhitektonski projektni biro RašicaZadar, Ul. Mihovila Pavlinovića 14/Ul. Zore dalmatinske 4B/Poljana Požarišće 8
11218VlatkaMarkovićstambeno poslovni objektDuplančić Boris, Arhitektura DuplančićZagreb, Ilica
11221SaraMatoševićstambena zgradaPedišić Vedran, Doklestić BorislavZagreb, Zeleni trg
11223MartinaMiloševićStambeno poslovni objektŠosterić Milan, MisterijaZagreb, Petrinjska
11225VedranaMoslavacBlok 21APenezić Vinko, Rogina Krešimir, Penezić i Rogina arhitektiVukovar, Ul. Josipa Jurja Strossmayera
11226Ivan MostahinićStambeni objekt Borovje K5-1BMarasović Danijel, Studio CrtaZagreb, Ulica 1. gardijske brigade Tigrovi
11227ZlatanOmerhodžićUrbani voidIlijanić Andreja, Dragojević MiodragZagreb, Ilica
11228AntonioOmičevićStambeno poslovna građevinaFranić Igor, Studio za arhitekturuZagreb, Voćarska
11229InesOreškovićPOS ĐurđevacŠkarić Nikola, STUDIO BiF d.o.o.Đurđevac, Škurdijeva ulica
11235IvanPerišaVicko 2000Kezić Neno, ArhipolisSplit, Trg hrvatske braniteljske zajednice
11237MiroslavPolanecVišestambena zgrada iz programa POS-a u Delnicama, dilatacija K2Kasun Vladimir, Plavec Ivica, Studio UrbanaDelnice, Ulica Silvija Strahimira Kranjčević
11237MiroslavPolanecVišestambena zgrada iz programa POS-a u Delnicama, dilatacija K1Kasun Vladimir, Plavec Ivica, Studio UrbanaDelnice, Ulica Silvija Strahimira Kranjčević
11238Matija PoštenikVišestambena građevina POS-aJustić SinišaPodgora Krapinska, Podgora Krapinska
11241BornaRadan2 stambene zgrade POS SisakPehnec Mario, Idea studioSisak, Petrinjska
11242IsabellRadešićBlok 8, D8Jošić Mladen, Galijašević Teufik, MMMM JošićSlavonski Brod, Andrije Hebranga
11245MihaelaSladovićPOS - Stambena građevinaŠobat Radovan, Horvat Tea, Log-urbis d.o.o.Pula, Mutilska ulica
11246EmilSrbljaninPOS KarlovacSalopek Baletić Zora, Baletić Bojan, MatricaKarlovac, Zvonimirova ulica
11247AndreaStanićStambeno - poslovna zgradaDuplančić Boris, Rauch Nataša, Arhitektura DuplančićBjelovar, Andrije Kačića Miošića
11252DomagojŠobatovićStambeno poslovna građevina SB14Ilijanić Andrea, Milenković Dragana, Ured ovlaštenog arhitekta Dragana MilenkovićSesvete, Ivane Lang
11253VirnaŠonjeObjekt D1Franić Tin Sven, Doronjga AndrejSesvete, Borisa Papandopula
11257AnaŠutejStambena zgrada Špansko-OraniceKincl Luka, Ninić Nikša, ArhanarhZagreb, Vlade Gotovca
11262TeaTomkićStambena zgrada D9Krebel- Kostrenčić Aleksandra, Kostrenčić Alan, Kostrenčić i Krebel - arhitektiSesvete, Ulica Petra Dumičića
11263Dora TomulićStambeno poslovna zgrada ?P 2A-7Prlić ZvonimirZagreb, Ulica Vlade Gotovca
11267TomislavVargaStambeno poslovna zgrada KRako Goran, KonstruktorZagreb, Selska cesta
11270KatarinaVretenarStambena zgrada ds21/4Knez IvanaKarlovac, kneza Branimira
11271SonjaVukmirovićTrokatna stambena zgrada - Duga ResaBartolić Ivo, Arhitektonski projektni biro BartolićDuga Resa, Bana Josipa Jelačića
11272TomislavaVukorepaStambena i poslovna zgrada 2 u 1Ergić Ivana, Milutin Vesna, Rukavina TomislavVelika Gorica, Zagrebačka ulica
11273AnaZallerPOS-ova zgrada, VrgoracBurmas Marija, Petrić Ivo LolaVrgorac, Ulica pod Glavicom
11276LucijaZrinjskiRekonstrukcija, dogradnja i nadogradnja stambeno poslovne zgradeKondža Nenad, Studio AZagreb, Tuškanova
11277KlaraZubacTehnopaneliKrasic Zdravko, Urbane tehnikeZagreb, Zaharova ulica, Zavrtnica
11278KristijanŽivkovićStambeno-poslovna građevina Savica Franić Igor, Studio za arhitekturuZagreb, Lastovska ulica
11279AnjaŽugićLamela po programu POS u MokošiciIvanišin Krunoslav, Kabashi Lulzim, Ivas Iva, Ivanišin Kabashi arhitektiDubrovnik, Odvojak Ulice od Izvora

broj studenata: 118
Opcenito
Grad

Od: Do:

× Godine upišite u formatu yyyy
Urbanistički

Od: Do:

Od: Do:

Od: Do:

× Koeficijente upišite u formatu x.xx
Prikaz rezultata

× Odaberite kako želite prikazati rezultate.